Kultura biziberritzeko zirkuitua, eskenategietara itzultzekoa, erritmoa berreskuratzekoa, Euskadin sormena sustatu eta zuzeneko arteekiko grina partekatzekoa.

Un circuito para reimpulsar la cultura, volver a los escenarios, recuperar el ritmo, fomentar la creatividad en Euskadi y compartir la ilusión por las artes en vivo.

Bideoa ikusi

2021

Urtarrila
Enero

Olatz Salvador
Zaraia Aretoa
Aretxabaleta
19:00
Arkupe Kultur Etxean
18 · Maren
Maren
Barakaldo Antzokia
Barakaldo
20:00
Ruper Ordorika
Seminarixoa
Bergara
19:00
PELAX
Imanol Larzabal aretoa
Donostia
19:00
Nogen
Torrezabal Kulturetxea
Galdakao
19:00
Zetak
Gaztelekuan
Oñati
19:00
Kai Nakai
Kubik aretoa
Vitoria- Gasteiz
20:00
LIHER
Zumaiena
Zumaia
19:00
Sarrerak Turismo bulegoan. Ekitaldi guztietarako. Telefonoa: 943143396
NOGEN
Under Alt
Amurrio Antzokia
Amurrio
19:00
LA EXCAVADORA
Hell-dorado
Vitoria- Gasteiz
17:30
LA EXCAVADORA
Hell-dorado
Vitoria- Gasteiz
19:30
NOGEN
Amaia Antzokia
Arrasate
19:00
Garbiñe Insausti & Iñaki Salvador
Biteri kultur etxea
Hernani
20:00
Korrontzi
Bastero Kulturgunea
Andoain
19:00
GARI & MALDANBERA
Intxaurrondo Kultur Etxea
Donostia
19:00
Hezurbeltzak
Torrezabal Kulturetxea
Galdakao
19:00
Liher
Gezala Auditoriuma
Lezo
19:00
BELAKO
Kurtzio Kultur Etxea
Sopela
19:00
IMANOL JAZZ
IÑAKI SALVADOR, KARLOS GIMENEZ, AINARA ORTEGA, PETTI
Gurea Antzokia
Villabona
19:00
Olatz Salvador
Jimmy Jazz aretoa
Vitoria-Gasteiz
20:00
BULEGO
Kubik aretoa
Vitoria- Gasteiz
20:00
Amorante
Dabadaba
Donostia
19:00
EÑAUT ELORRIETA
Soreasu Antzokia
Azpeitia
19:00
Jon Gurrutxaga
Kafe Antzokia
Bermeo
19:00
THE SOULBRAKER COMPANY
Hell-dorado
Vitoria- Gasteiz
17:30
THE SOULBRAKER COMPANY
Hell-dorado
Vitoria- Gasteiz
19:30
Olatz Salvador
Beikozini
Ondarroa
19:00

Otsaila
Febrero

Tenpora
Berrizko Kultur Etxea
Berriz
19:00
Sala
IMANOL JAZZ
Leidor
Tolosa
19:00
KORRONTZI & XABIER AMURIZA
KOPLARIAK
Zaraia Aretoa
Aretxabaleta
19:00
Arkupe Kultur Etxean
Olatz Salvador
Seminarixoa
Bergara
19:00
Tenpora
Coliseo Antzokia
Eibar
19:00
ALOS QUARTET 20 URTE
Kurtzio Kultur Etxea
Sopela
19:00
ANITA PARKER
Usurbe Antzokia
Beasain
19:00
LIHER
Fever - Santana 27
Bilbao
20:00
Nogen
Jimmy Jazz aretoa
Vitoria- Gasteiz
20:00
Kulto Kultibo
Kubik aretoa
Vitoria- Gasteiz
20:00
Juan Sebastian Elkano, Munduari Lehen Bira
Euskal Barrokensemble
Barakaldo Antzokia
Barakaldo
20:30
ZETAK
Fever - Santana 27
Bilbao
20:00
Reykjavik606
Dabadaba
Donostia
19:00
VULK + PELA SCB
Hell-dorado
Vitoria- Gasteiz
17:30
VULK + PELA SCB
Hell-dorado
Vitoria- Gasteiz
19:30
Olatz Salvador
AHO UHAL.
Victoria Eugenia Antzokia
Donostia
20.00
Eñaut Elorrieta
Amaia Antzokia
Arrasate
19:00
Zetak
Ermua Antzokia
Ermua
19:00
Koplariak
Korrontzi + Xabier Amuriza
Muxikebarri
Getxo
19:30
JUAN SEBASTIAN ELKANO
EUSKA BARROKENSEMBLE
Leidor
Tolosa
19:00
HEZURBELTZAK
POBLADO TOUR
Zaraia Aretoa
Aretxabaleta
19:00
Arkupe Kultur Etxean
Hezurren azpian · Maite Larburu
Maite Larburu
Barakaldo Antzokia
Barakaldo
20:00
Ruper Ordorika
Torrezabal Kulturetxea
Galdakao
19:00
GATIBU
Urko Polikiroldegia
Sopela
19:00
Olatz Salvador
Modelo Aretoa
Zarautz
19:00
Iñaki Salvador eta Loyola Garmendia
Coliseo Antzokia
Eibar
19:00
TRAVELLIN´ BROTHERS
Kubik aretoa
Vitoria- Gasteiz
20:00
GATIBU
Fever - Santana 27
Bilbao
20:00
ETS
Soreasu Antzokia
Azpeitia
19:00
Vulk
Kafe Antzokia
Bermeo
19:00
CAPSULA
Fever - Santana 27
Bilbao
20:00
Liher
Dabadaba
Donostia
19:00
Nogen
Biteri kultur etxea
Hernani
20:00
XABI SOLANO
Zelai Arizti Aretoa
Zumarraga
19:00
COBRA
Helldorado
Vitoria- Gasteiz
18:00
COBRA
Helldorado
Vitoria- Gasteiz
20:30
Musikarium
Biteri kultur etxea
Hernani
18:00
GOAZEN 7.0
Antzezlan musikala
Amurrio Antzokia
Amurrio
18:00
Mikel Urdangarin
Artza frontoia
Bermeo
19:00
Bermeoko Gizarte eta Kultura etxea
IHESKIDE
Arriola Antzokia
Elorrio
19:00
Olatz Salvador
Olatz Salvadorren Diska berria
Barakaldo Antzokia
Barakaldo
20:00
Idoia Asurmendi
Seminarixoa
Bergara
19:00
BI ZALDI
Doka Kafe Antzokia
Donostia
18:30
Niña Coyote eta Chico Tornado
Torrezabal Kulturetxea
Galdakao
19:00
Ruper Ordorika
Amaia Kz
Irun
19:30
GARI&MALDANBERA
Kurtzio Kultur Etxea
Sopela
19:00
UROLATIK BARRENA
Urval Ensemble, Jon Maia eta Gorka Hermosa
Aita Mari
Zumaia
19:00
Sarrerak Turismo bulegoan. Ekitaldi guztietarako. Telefonoa: 943143396
Shinova
Kubik aretoa
Vitoria- Gasteiz
20:00
Arkada Social
Kafe Antzokia
Bermeo
19:00
SHINOVA
Soreasu Antzokia
Azpeitia
19:00
LOS BRAZOS
Fever - Santana 27
Bilbao
20:00
LIHER
Hell-dorado
Vitoria- Gasteiz
17:30
LIHER
Hell-dorado
Vitoria- Gasteiz
19:30
Oreka Tx
Amaia Antzokia
Arrasate
19:00
Guda Dantza
Muxikebarri
Getxo
19:30
ARIKENEKETAN
Leidor
Tolosa
19:00
Olatz Salvador
Amurrio Antzokia
Amurrio
19:00
Tenpora
Bastero Kulturgunea
Andoain
19:00
NOA & THE HELL DRINKERS
Intxaurrondo Kultur Etxea
Donostia
19:00
GATIBU
MUSIKAK SALBATUKO GAITU. P
Victoria Eugenia Antzokia
Donostia
19.00
ANARI
KONTZERTUA
Gurea Antzokia
Villabona
19:00
NOGEN
Zelai Arizti Aretoa
Zumarraga
19:00
Xsakara
Bermeoko Kafe antzokian
Bermeo
19:00
Sarrerak salgai Gizarte eta Kultura Etxean
Zetak
Kubik aretoa
Vitoria- Gasteiz
20:00
HUNTZA
Soreasu Antzokia
Azpeitia
19:00
La Excavadora
Kafe Antzokia
Bermeo
19:00
SHINOVA
Fever - Santana 27
Bilbao
20:00
Olatz Salvador
Arriola Antzokia
Elorrio
19:00
Olatz Salvador
Amaia Kz
Irun
19:00